Jak wybrać suknię ślubną na swój ślub?

Jak wybrać suknię ślubną na swój ślub?

Komentarze: 1
Ocena: brak
Liczba głosów: 0

Każda kobieta wie, jak istotny w jej życiu był lub dopiero będzie dzień ślubu. O tym momencie wiele z nas marzy już jako małe dziewczynki. Dlatego tak ważne jest, aby dopiąć wszystkie przygotowania na ostatni guzik i cieszyć się swoim ślubem. Odpowiednio dobrana sukienka może zdziałać cuda. To właśnie dzięki niej Panna Młoda czuje się wyjątkowa i piękna. Jak wybrać odpowiednią?

Suknia Panny Młodej – jak przygotować się do ślubu? 

Kolorów i fasonów w salonach z sukniami ślubnymi jest wiele. Niełatwo jest więc odszukać elegancką, a zarazem wygodną oraz dobrze układającą się suknię. Kolor nie musi być jedynie biały, coraz częściej odchodzi się od standardowego podejścia w tej kwestii. Obecnie modne kolory to także toffi, lekka szarość oraz śmietankowy i delikatny róż. Tak naprawdę, to wszystko zależy od tego, w czym Panna Młoda będzie czuła się najlepiej.

Ogólnie przyjmuje się cztery kolory odcieni bieli. Czysta biel, jaka na ciemniej karnacji wygląda najodpowiedniej. Biel jedwab – lekki kolor, przeważnie wybierany i kość słoniowa – wpadająca w odcień żółtego. Pojawia się jeszcze kolor szampana, który wpada w odcień różu. Tak naprawdę ile kolorów, tyle pomysłów na suknię ślubną. Co do fasonu, panna młoda musi go dobrać do swojej sylwetki.

Wybór sukni ślubnej i właściwych dodatków

Welon, ale który wybrać? Skoro wzorów oraz modeli jest tak dużo? Z pewnością zróbmy to wtedy, kiedy już mamy wybraną sukienkę. Natomiast wzór nie powinien różnić się od jej stylu – sukienka z odsłoniętymi plecami źle będzie wyglądać z długim welonem. W tej wersji lepszy byłby welon skrócony albo tylko subtelna dekoracja do włosów.

Welon krótki można założyć do włosów krótkich czy też spiętych w kok. Długi natomiast w największym stopniu może być dodatkiem do sukienki prostej lub typu rybka. Popularne są też wianki kwiatowe. Panie nierzadko życzą sobie, aby były wykonane z takich samych żywych kwiatów, co bukiet ślubny. Taki wzór wianka to również bardzo dobry wybór do ślubu odbywającego się w letni gorący dzień.

Jak znaleźć wymarzony strój na ślub?

Na pewno nie ma żadnych sztywnych wytycznych co do tego, jak musi wyglądać suknia ślubna. Liczy się przede wszystkim to, jak Ty się w niej czujesz. Musi być idealnie dopasowana do Twojej sylwetki, a także sprawiać, że z zachwytem patrzysz na samą siebie. Zastanów się, jaką wersję siebie najbardziej lubisz, a następnie szukaj sukni, która da Ci ten efekt. Szukaj, aż znajdziesz taką, która zwali Cię z nóg.

Tagi
Dodane przez Feliks Brzeziński
Jak wybrać suknię ślubną na swój ślub?
Komentarze: 1
Ocena: brak
Komentarze artykułu
Ola Sadowska

Mega podobają mi się treny, ale nie są one zbyt wygodne niestety.

Oceń
  • 0
  • 0
Dodaj komentarz